EGE TOHUM
Ege Tohum firması olarak Örtüaltı (Sera) için kısa hıyar tohumu başta olmak üzere, diğer örtü altı ürünlerinin ıslah, üretim ve satışı, açık saha soğan tohumu ve diğer türlerin ıslah, üretim ve satışıyla ilgilenmekteyiz. Aynı zamanda teknik kadromuzla, sattığımız ürünlerde, teknik destek vermekteyiz. Bununla beraber kendimiz ve farklı partner firmalarla, yurtdışına tohum satışı ve tohum ithalatı da yapmaktayız. Deneyimli kadromuzla tohum firmalarına danışmanlık hizmeti de vermekteyiz.

Üretici isteklerinden dolayı Dünya da ki araştırmalarımız sonucu talep edilen özel formülü EGE-N ürünümüz ile satışa sunarak üreticilerimize sağlıklı ürün yetiştirmede ve nematod mücadelesinde yardımcı olmaktayız.

About Us
EGE SEED

As the Ege Seed Company, for greenhouses, especially for the short-cucumber seeds, and other greenhouse products, breeding, production and sale, an open field, and other species, especially onion seed breeding, production and sales are interested. At the same time technical staff, we sell products, provide technical support. Beside of these, As the our company and its various partner companies abroad, making the importation of seed and seed exports. Experienced staff also offer consultancy services to seed companies.
EGE-N